TRENDS:

Δέσποινα Βανδή

Νατάσα Θεοδωρίδου – Δέσποινα Βανδή: Φωτογραφήθηκαν για το NOX – Όλο το παρασκήνιο από το 7ωρο shooting!
TV Gossip

Νατάσα Θεοδωρίδου – Δέσποινα Βανδή: Φωτογραφήθηκαν για το NOX – Όλο το παρασκήνιο από το 7ωρο shooting!

Μία από τις πιο πολυαναμενόμενες συνεργασίες της φετινής χειμερινής σεζόν παίρνει σάρκα και οστά, με τη Νατάσα Θεοδωρίδου και τη Δέσποινα Βανδή να βρίσκονται πλέον σε εντατικούς ρυθμούς προετοιμασίας...

Δέσποινα Βανδή: Ο λουλουδοπόλεμος της Μελίνας Νικολαΐδη και η επική αντίδρασή της – «Τα ’μαθες κι αυτά;»
Tik Tok

Δέσποινα Βανδή: Ο λουλουδοπόλεμος της Μελίνας Νικολαΐδη και η επική αντίδρασή της – «Τα ’μαθες κι αυτά;»

Μια ιδιαίτερη στιγμή έζησε η Δέσποινα Βανδή κατά τη διάρκεια εμφάνισής της, καθώς στο νυχτερινό κέντρο όπου τραγουδά βρέθηκε η κόρη της, Μελίνα Νικολαΐδη. Η νεαρή ηθοποιός επέλεξε να απολαύσει το ...

Βάσιλης Μπισμπίκης: «Έλιωσε» το Instagram με τις ευχές του για τη Δέσποινα Βανδή – «Άγγελέ μου»
TV Gossip

Βάσιλης Μπισμπίκης: «Έλιωσε» το Instagram με τις ευχές του για τη Δέσποινα Βανδή – «Άγγελέ μου»

Την πιο τρυφερή του πλευρά έδειξε ο Βασίλης Μπισμπίκης μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, στέλνοντας δημόσια τις ευχές του στη Δέσποινα Βανδή για τα γενεθλιά της. Ο γνωστός ...

Από τον Σάκη και την Κάτια μέχρι τον Τόλη και την Άντζελα: Οι έρωτες της ελληνικής showbiz που έγραψαν ιστορία
TV Gossip

Από τον Σάκη και την Κάτια μέχρι τον Τόλη και την Άντζελα: Οι έρωτες της ελληνικής showbiz που έγραψαν ιστορία

Υπάρχουν έρωτες που πέρασαν από τα φώτα της δημοσιότητας και έμειναν απλώς ως μια είδηση. Υπάρχουν όμως και κάποιοι που κατάφεραν να ξεχωρίσουν, να αγαπηθούν από το κοινό και να συνδεθούν με ολόκληρε...

Νατάσα Θεοδωρίδου σε Δέσποινα Βανδή: «Δεν μου αρέσουν τα τραγούδια σου» – Το ξεκαρδιστικό βίντεο
TV Gossip

Νατάσα Θεοδωρίδου σε Δέσποινα Βανδή: «Δεν μου αρέσουν τα τραγούδια σου» – Το ξεκαρδιστικό βίντεο

Μία από τις πιο δυνατές μουσικές συνεργασίες του ερχόμενου χειμώνα φαίνεται πως έχει ήδη αρχίσει να δημιουργεί προσδοκίες. Η Νατάσα Θεοδωρίδου και η Δέσποινα Βανδή, δύο καλλιτέχνιδες με μακρά και ...

Θυμάσαι όταν τα videoclip είχαν υπόθεση; Το «Αμανέ» της Βανδή και του Μαζωνάκη και η χρυσή εποχή των 00s
ZFLIX

Θυμάσαι όταν τα videoclip είχαν υπόθεση; Το «Αμανέ» της Βανδή και του Μαζωνάκη και η χρυσή εποχή των 00s

Υπήρχε μια εποχή που, όταν περίμενες να δεις το νέο videoclip του αγαπημένου σου καλλιτέχνη στο MAD TV, ήξερες πως δεν θα ακούσεις αμέσως το τραγούδι. Πρώτα θα παρακολουθούσες μια μικρή ιστορία. Με δ...

Δέσποινα Βανδή: Η τρυφερή αγκαλιά στον Βασίλη Μπισμπίκη πάνω σε σκάφος
TV Gossip

Δέσποινα Βανδή: Η τρυφερή αγκαλιά στον Βασίλη Μπισμπίκη πάνω σε σκάφος

Μια μικρή ανάπαυλα από το απαιτητικό επαγγελματικό τους πρόγραμμα απολαμβάνουν η Δέσποινα Βανδή και ο Βασίλης Μπισμπίκης, περνώντας μαζί χαλαρές στιγμές μέσα στο καλοκαίρι. Η δημοφιλής τραγουδίστρ...

Δέσποινα Βανδή – Βασίλης Μπισμπίκης: Ρομαντική έξοδος στην Επίδαυρο για την πρεμιέρα των «Βακχών»
TV Gossip

Δέσποινα Βανδή – Βασίλης Μπισμπίκης: Ρομαντική έξοδος στην Επίδαυρο για την πρεμιέρα των «Βακχών»

Η Δέσποινα Βανδή και ο Βασίλης Μπισμπίκης πραγματοποίησαν μια ξεχωριστή βραδινή έξοδο την Παρασκευή 10 Ιουλίου, επιλέγοντας το Αρχαίο Θέατρο της Επιδαύρου για να παρακολουθήσουν την πολυσυζητημένη πρ...

Νατάσα Θεοδωρίδου – Δέσποινα Βανδή: Η πρώτη κοινή εμφάνιση πριν από την πρεμιέρα τους στο NOX
TV Gossip

Νατάσα Θεοδωρίδου – Δέσποινα Βανδή: Η πρώτη κοινή εμφάνιση πριν από την πρεμιέρα τους στο NOX

Μια ιδιαίτερη στιγμή είχαν την ευκαιρία να ζήσουν όσοι βρέθηκαν το βράδυ της Τρίτης 8/7 στο Θέατρο Άλσος, όπου η Νατάσα Θεοδωρίδου πραγματοποίησε τη δεύτερη συνεχόμενη sold out εμφάνισή της. Το ενδια...

Δέσποινα Βανδή: Καλοκαίρι με τον Βασίλη Μπισμπίκη σε φόντο απόλυτης ευτυχίας
TV Gossip

Δέσποινα Βανδή: Καλοκαίρι με τον Βασίλη Μπισμπίκη σε φόντο απόλυτης ευτυχίας

Στιγμές ξεγνοιασιάς και καλοκαιρινής ηρεμίας απολαμβάνει η Δέσποινα Βανδή, έχοντας στο πλευρό της τον Βασίλη Μπισμπίκη και αγαπημένους φίλους. Η δημοφιλής τραγουδίστρια, που αυτό το διάστημα γεμίζ...

Πάνος Κατσαρίδης: «Δεν έπρεπε να αποκαλέσω “κυρά μου” την Δέσποινα Βανδή, ήταν λάθος και αγενές»
Πρωινές εκπομπές

Πάνος Κατσαρίδης: «Δεν έπρεπε να αποκαλέσω “κυρά μου” την Δέσποινα Βανδή, ήταν λάθος και αγενές»

Για το κλείσιμο του κεφαλαίου του στο «Πρωινό» μίλησε ο Πάνος Κατσαρίδης, σε δηλώσεις του στην εκπομπή «Breakfast@star» και τον Ηλία Σκουλά, αναφερόμενος παράλληλα και στη συνεργασία του με τον Γιώργ...

Νατάσα Θεοδωρίδου – Δέσποινα Βανδή: Επίσημο! Μαζί στη σκηνή – Η ανακοίνωση στα social media
TV Gossip

Νατάσα Θεοδωρίδου – Δέσποινα Βανδή: Επίσημο! Μαζί στη σκηνή – Η ανακοίνωση στα social media

Ύστερα από εβδομάδες έντονης φημολογίας, η Νατάσα Θεοδωρίδου και η Δέσποινα Βανδή επιβεβαίωσαν και επίσημα τη συνεργασία τους για την επόμενη χειμερινή σεζόν. Το βράδυ της Παρασκευής 26 Ιουνίου, ...

Μανόλης Παντελιδάκης για την «κρυφή» συνεργασία με τη Βανδή: «Η Άννα Βίσση αποφάσισε να γυρίσει από το Λονδίνο και η Δέσποινα μου είπε…»
Πρωινές εκπομπές

Μανόλης Παντελιδάκης για την «κρυφή» συνεργασία με τη Βανδή: «Η Άννα Βίσση αποφάσισε να γυρίσει από το Λονδίνο και η Δέσποινα μου είπε…»

Ο επιτυχημένος σκηνογράφος, Μανόλης Παντελιδάκης, παραχώρησε συνέντευξη στο «Buongiorno» και στη Βασιλική Μπασιούρη και μίλησε για τις συνεργασίες του με Έλληνες celebrities. «Ήθελα να αιχμαλωτίσω...

Έλληνες celebrities που μοιάζουν μεταξύ τους – Τα lookalikes της ελληνικής showbiz
TV Gossip

Έλληνες celebrities που μοιάζουν μεταξύ τους – Τα lookalikes της ελληνικής showbiz

Η ελληνική showbiz έχει τα δικά της πρόσωπα που, όταν τα δεις δίπλα δίπλα, σε κάνουν να σταθείς για λίγο παραπάνω. Όχι απαραίτητα επειδή είναι «ίδια», αλλά γιατί μοιράζονται κάτι κοινό: ένα βλέμμα, έ...

Έγινε νονά η Δέσποινα Βανδή – Η ξεχωριστή ημέρα μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας
TV Gossip

Έγινε νονά η Δέσποινα Βανδή – Η ξεχωριστή ημέρα μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας

Μια ξεχωριστή ημέρα έζησε η Δέσποινα Βανδή, η οποία έγινε νονά για ακόμη μία φορά σε μια ιδιαίτερα συγκινητική τελετή στη Βουλιαγμένη την Κυριξακή 17 Μαΐου. Η γνωστή τραγουδίστρια βρέθηκε στον Ιερ...

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μόνο ένας ακόμα θα μπορούσε να γεμίσει το ΟΑΚΑ, ο Νότης Σφακιανάκης – Αν ανακοίνωνε συναυλία θα…»
Πρωινές εκπομπές

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μόνο ένας ακόμα θα μπορούσε να γεμίσει το ΟΑΚΑ, ο Νότης Σφακιανάκης – Αν ανακοίνωνε συναυλία θα…»

Η ανταπόκριση του κοινού για τη μεγάλη συναυλία της Άννας Βίσση στο ΟΑΚΑ τον Σεπτέμβριο ξεπέρασε κάθε προσδοκία, με τα εισιτήρια να εξαντλούνται σε χρόνο-ρεκόρ. Το γεγονός έχει ήδη προκαλέσει συζητήσ...

Δέσποινα Βανδή: Η επιστροφή από την Κρήτη και η αινιγματική απάντηση για το Hotel Ερμού
Πρωινές εκπομπές

Δέσποινα Βανδή: Η επιστροφή από την Κρήτη και η αινιγματική απάντηση για το Hotel Ερμού

Στην Αθήνα επέστρεψαν μετά τις πασχαλινές τους διακοπές η Δέσποινα Βανδή και ο Βασίλης Μπισμπίκης, με την κάμερα της εκπομπής Happy Day να τους εντοπίζει στο αεροδρόμιο «Ελευθέριος Βενιζέλος». Το ...

Βανδή – Μπισμπίκης: Πασχαλινή απόδραση στη Χαλκίδα και χαλαρές στιγμές μαζί
TV Gossip

Βανδή – Μπισμπίκης: Πασχαλινή απόδραση στη Χαλκίδα και χαλαρές στιγμές μαζί

Τη Χαλκίδα φαίνεται πως επέλεξαν για τις πασχαλινές τους διακοπές η Δέσποινα Βανδή και ο Βασίλης Μπισμπίκης, πραγματοποιώντας μια σύντομη εξόρμηση στην Εύβοια. Το ζευγάρι απαθανατίστηκε σε χαλαρή ...

Flashback: Η Δέσποινα Βανδή έκανε μια από τις πιο εμβληματικές εμφανίσεις στους Δύο Ξένους – Όταν η Χαρούλα ξεμυάλισε τον Τόλη
ZFLIX

Flashback: Η Δέσποινα Βανδή έκανε μια από τις πιο εμβληματικές εμφανίσεις στους Δύο Ξένους – Όταν η Χαρούλα ξεμυάλισε τον Τόλη

Ποιος μπορεί να ξεχάσει τη guest εμφάνιση της Δέσποινας Βανδή στους «Δύο Ξένους»; Αυτή ήταν η πρώτη φορά που είδαμε την αγαπημένη τραγουδίστρια να λαμβάνει μέρος σε τηλεοπτική σειρά και κατάφερε να γ...

Δέσποινα Βανδή – Δανάη Παππά: Η αφιέρωση επί σκηνής και η φιλία που της ενώνει
Πρωινές εκπομπές

Δέσποινα Βανδή – Δανάη Παππά: Η αφιέρωση επί σκηνής και η φιλία που της ενώνει

Η φετινή διοργάνωση των Beauty Stars 2026 έλαβε χώρα χθες 18/3, με τη Δανάη Παππά να αναλαμβάνει τον ρόλο της παρουσιάστριας. Η εκδήλωση ανέδειξε όχι μόνο τα ταλέντα των συμμετεχόντων, αλλά και τ...

Γιώργος Λιάγκας για Ανθή Βούλγαρη: «Δεν πείθεται για τη σχέση της Δέσποινας Βανδή με τη Δανάη Παππά…»
Πρωινές εκπομπές

Γιώργος Λιάγκας για Ανθή Βούλγαρη: «Δεν πείθεται για τη σχέση της Δέσποινας Βανδή με τη Δανάη Παππά…»

Το πρωί της Πέμπτης 19 Μαρτίου, η εκπομπή «Πρωινό» του ΑΝΤ1 παρουσίασε τη συζήτηση που είχαν στην Κοινωνία Ώρα Mega γύρω από τη συνάντηση της Δέσποινας Βανδή με τη Δανάη Παππά σε εκδήλωση. Το θέμ...

Δέσποινα Βανδή: Παίρνει τη θέση της Άννας Βίσση στο Hotel Ερμού;
Πρωινές εκπομπές

Δέσποινα Βανδή: Παίρνει τη θέση της Άννας Βίσση στο Hotel Ερμού;

Η Άννα Βίσση ετοιμάζεται να φέρει νέα πνοή στην καριέρα της, καθώς μετά το τέλος της φετινής σεζόν πρόκειται να αλλάξει καλλιτεχνική στέγη, εγκαταλείποντας το Hotel Ερμού. Η κίνηση αυτή αφήνει αν...

Μελίνα Νικολαΐδη: «Έλιωσε» το Tik Tok με το βίντεο για τη Δέσποινα Βανδή – «Η ηρωίδα μου»
Tik Tok

Μελίνα Νικολαΐδη: «Έλιωσε» το Tik Tok με το βίντεο για τη Δέσποινα Βανδή – «Η ηρωίδα μου»

Ένα ιδιαίτερα συγκινητικό βίντεο μοιράστηκε η Μελίνα Νικολαΐδη μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο TikTok, αφιερωμένο στη μητέρα της, Δέσποινα Βανδή. Στο απόσπασμα βλέπουμε όμορφες στιγμές α...

Δέσποινα Βανδή: Μπήκε στην κουζίνα και έφτιαξε σπιτικά τσουρέκια
TV Gossip

Δέσποινα Βανδή: Μπήκε στην κουζίνα και έφτιαξε σπιτικά τσουρέκια

Βίντεο μέσα από την κουζίνα του σπιτιού της μοιράστηκε η Δέσποινα Βανδή, αποκαλύπτοντας στους followers της ότι έβαλε ποδιά και έφτιαξε λαχταριστά τσουρέκια, καλώντας τον Κώστα Καπετανίδη να τα δοκιμ...

Δέσποινα Βανδή: Η απάντηση για το YFSF και η άρνηση να κάνει δηλώσεις
Πρωινές εκπομπές

Δέσποινα Βανδή: Η απάντηση για το YFSF και η άρνηση να κάνει δηλώσεις

Στο αεροδρόμιο Ελευθέριος Βενιζέλος συνάντησαν οι τηλεοπτικές κάμερες τη Δέσποινα Βανδή, με τους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών να τη ρωτούν για τα δημοσιεύματα που τη θέλουν να αναλαμβάνει την πα...

J2US – Κοκλώνης για Βανδή: «Επειδή πολλά γράφτηκαν, πολλά είπαν κάποιες εκπομπές…»
Τηλεόραση

J2US – Κοκλώνης για Βανδή: «Επειδή πολλά γράφτηκαν, πολλά είπαν κάποιες εκπομπές…»

Λόγω των νυχτερινών εμφανίσεών της, η Δέσποινα Βανδή δεν θα βρίσκεται φέτος στη θέση του κριτή στο J2US, γεγονός που σχολιάστηκε έντονα τόσο από τις εκπομπές, με τον Νίκο Κοκλώνη να δίνει μια για πάν...

Δέσποινα Βανδή: Γιορτάζει τον Άγιο Βαλεντίνο με ένα άλμπουμ γεμάτο έρωτα και Βασίλη Μπισμπίκη!
TV Gossip

Δέσποινα Βανδή: Γιορτάζει τον Άγιο Βαλεντίνο με ένα άλμπουμ γεμάτο έρωτα και Βασίλη Μπισμπίκη!

Ένας από τους πιο φλογερούς έρωτες της ελληνικής σόουμπιζ είναι αυτός ανάμεσα στη Δέσποινα Βανδή και τον Βασίλη Μπισμπίκη, με την τραγουδίστρια να εκφράζει τον έρωτά της για τον άνθρωπό της κάθε στιγ...

Χριστοπούλου: «Δεν με πείραξε που έβγαλε την μπλούζα η Ζαμάνη, στη Βανδή θα με ξένιζε…»
Τηλεόραση

Χριστοπούλου: «Δεν με πείραξε που έβγαλε την μπλούζα η Ζαμάνη, στη Βανδή θα με ξένιζε…»

Στο Real View σχολιάστηκε η συνέντευξη της Ματούλα Ζαμάνη, με αφορμή τον θόρυβο που είχε προκαλέσει η επιλογή της να βγάλει την μπλούζα της πάνω στη σκηνή κατά τη διάρκεια εμφάνισής της. Η Έλενα Χ...

Νίκος Συρίγος για Δέσποινα Βανδή: «Έχει πάρει δύο μεγάλες αποφάσεις που ήθελαν κότσια»
Πρωινές εκπομπές

Νίκος Συρίγος για Δέσποινα Βανδή: «Έχει πάρει δύο μεγάλες αποφάσεις που ήθελαν κότσια»

Την απολαυστική συνέντευξη που έδωσε η Δέσποινα Βανδή στον Τάσο Τρύφωνος και στο «Τετ-α-τετ». Ο Νίκος Συρίγος έδωσε τα εύσημα στην τραγουδίστρια για τη στάση που κράτησε σε δύο περιστατικά που συζητή...

Δέσποινα Βανδή: «Όταν μου είπε ο Νίκος Κοκλώνης ότι θα έρθει η Άννα Βίσση στο J2US, ήθελα πολύ να κάνουμε ντουέτο»
Τηλεόραση

Δέσποινα Βανδή: «Όταν μου είπε ο Νίκος Κοκλώνης ότι θα έρθει η Άννα Βίσση στο J2US, ήθελα πολύ να κάνουμε ντουέτο»

Η Δέσποινα Βανδή ήταν καλεσμένη του Τάσου Τρύφωνος στο «Τετ-α-τετ» το βράδυ του Σαββάτου. Η δημοφιλής τραγουδίστρια μίλησε για την πολυσυζητημένη συνάντησή της με την Άννα Βίσση στο J2US με τον Νίκο ...

12345